Kurs Sushi

Kurs Sushi

Naucz się, jak robić pyszne i perfekcyjne sushi!

KURS SUSHI

AZUKI Restauracja Japońska to nie tylko restauracja.
Chcemy być miejscem, które będzie się kojarzyło szerzej z promocją kultury japońskiej. Charakteryzuje nas przywiązanie do tradycji i miłość do tego co japońskie.

Chcemy naszym gościom nie tylko serwować doskonałe dania tradycyjnej japońskiej kuchni, ale i opowiadać o nich. Opowiadać o ich historii, składnikach i szerszym kontekście kulturowym.
Chcemy dzielić się wiedzą, którą mamy i którą nadal nieustannie poszerzamy.

Jednym z pomysłów na dzielenie się naszą wiedzą o Japonii, jej historii i kulturze, a zwłaszcza o kulturze kulinarnej są KURSY SUSHI. Przez takie warsztaty pragniemy przybliżyć wam temat składników, przygotowanie, ale i zasad jedzenia sushi.

Przeniesiemy was w krainę, gdzie ryż to coś zdecydowanie więcej niż tylko białe ziarenka. Gdzie bambusowe pałeczki, to coś więcej niż zwykłe sztućce. Chcemy wam także pokazać, że robienie sushi wymaga skupienia i dokładności, ale każdy może się tego nauczyć.

Kurs sushi na prezent​

Na naszych kursach sushi odnajdzie się dosłownie każdy. Od dzieci, poprzez nastolatków, dorosłych, aż do seniorów. Nie ważne jest dla nas czy jesteś osoba zaawansowaną i chcesz doszkolić swoje umiejętności i pogłębić wiedzę, czy dopiero raczkujesz w temacie sushi i kuchni japońskiej. Ważne jest, że masz chęci. Reszty nauczymy cię my!

Kursy trwają zazwyczaj 150-180 minut. Każdy kursant przygotowuje samodzielnie swoje własne sushi. W trakcie kursu nie tylko poznaje się składniki czy sposób przygotowania pięciu podstawowych form sushi. Kursy to ogromna dawka wiedzy, ciekawostek, ale tez świetna zabawa oraz obfity posiłek.

Uczestnictwo w kursie sushi to świetna opcja na prezent urodzinowy, rocznicę ślubu, czy spotkania dla dwojga. Jest to również doskonała szansa na wspólne spędzenie czasu z przyjaciółmi, wyjście ze swoimi partnerami biznesowymi, ale także kurs sprawdzi się przy integracji pracowników.

Dowiesz się, dlaczego ryz jest sercem sushi i kiedy zaczęto go uprawiać w Japonii. Odkryjemy przed Tobą tajemnice uramaków i gunkanów.
Obce są dla ciebie takie słowa jak nigiri, kanpyo, oshinko, tempura? Po naszym kursie dowiesz się o znaczeniu tych i wielu innych różnych pojęć związanych z tym tradycyjnym japońskim daniem. Nasze warsztaty to zanurzenie się w kulturę japońską, którą dzielimy się z ogromną pasją.

SPRAWDŹ CENY

CENA
Kurs grupowy dla 1 osoby – 385 zł (kursy są zazwyczaj ok 12-15 osobowe)
Kurs grupowy zaproszenie dla 2 osób – 699zł
Kurs indywidualny – 850zł

Aby dowiedzieć się więcej na temat zbliżających się kursów, zadzwoń pod numer telefonu: 61 281 26 46

Możesz również odezwać się do nas, poprzez wiadomość na Facebooku (KLIKNIJ TUTAJ)

Terminy warsztatów Sushi:

12.04 | godzina 19

Gdzie odbywają się warsztaty:
Cykliczne kursy sushi organizowane są w naszej restauracji przy ulicy Rzeźnickiej 1 w Gnieźnie. 

Jak zarezerwować miejsce?
Zadzwoń pod numer telefonu: 61 281 26 46

Tu nas znajdziesz

Cykliczne kursy sushi organizowane są w naszej restauracji przy ulicy Rzeźnickiej 1 w Gnieźnie.