Imprezy firmowe

Imprezy firmowe

Idealne spotkanie, tylko w perfekcyjnym miejscu

Dlaczego Azuki?

Jeśli chcesz, aby Twoje wydarzenie stało na najwyższym poziomie organizacyjnym, oddaj je w nasze ręce. Podczas trwania imprezy nasza restauracja będzie udostępniona jedynie dla Ciebie! Dodatkowo prócz najlepszych dań z kuchni japońskiej tworzonych przez wyśmienitych szefów kuchni z najlepszych składników na rynku, czeka na Ciebie do wyboru szeroka gama alkoholi. Do tego oczywiście zapewniamy kompleksową obsługę wykwalifikowanej kadry kelnerskiej. 

 

Wiele osób odwiedzających naszą restaurację zachwyca się prestiżowym wnętrzem i aranżacją naszej restauracji, a także smakiem mistrzowskich dań. Zapraszamy serdecznie do AZUKI Restauracja Japońska, aby przekonać się na własnej skórze, że ten kawałek Japonii w sercu pierwszej stolicy Polski, jest idealnym miejscem na zaplanowanie imprezy firmowej lub okolicznościowej.

Imprezy firmowe i okolicznościowe

W AZUKI Restauracja Japońska nie ograniczamy się jedynie do imprez firmowych, lub okolicznościowych. Jedyne co może ograniczyć, to liczba miejsc w restauracji. Maksymalnie nasz lokal może pomieścić 25 osób. Poniżej znajdziesz orientacyjną listę imprez, które możemy dla Ciebie zorganizować:

 

  • Integracje firmowe
  • Uroczyste bankiety
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Imprezy świąteczne i okolicznościowe
  • Przyjęcia firmowe

Kurs sushi

Szukasz sposobu na integrację firmową, lub chcesz się nauczyć czegoś nowego?

Zapisz się na nasze kursy sushi, które prowadzimy dla firm oraz osób prywatnych

Tu nas znajdziesz

Cykliczne kursy sushi organizowane są w naszej restauracji przy ulicy Rzeźnickiej 1 w Gnieźnie.